NZD/CHF

Inwestuj w NZD/CHF – Kurs i analiza techniczna

Rozpocznij inwestycje w NZD/CHF i zyskaj brak prowizji, spready od 1,0 pipsa, dźwignie od 1:400 oraz minimalną wielkość w lotach od 0,01!

Waluta bazowa – NZD. Waluta licznika – CHF. Wykres NZD/CHF jest parą walutową dolar nowozelandzki/francuski szwajcarski. Pokazuje on, ile warte jest NZD przy pomiarze w stosunku do CHF. Para walutowa NZD/CHF zapewnia alternatywną grę ryzyka. Uznawany za walutę związaną z ryzykiem, dolar nowozelandzki jest narażony na światowe wyniki gospodarcze i ma wysokie stopy procentowe. Z kolei frank szwajcarski był zawsze określany jako waluta „bezpiecznej przystani”. W czasach niepewności gospodarczej płynność finansowa ma tendencję do odchodzenia od strefy euro do Szwajcarii. Postępuj zgodnie z kursem NZD/CHF i zbadaj ten godny uwagi pojazd handlowy.

Dolar nowozelandzki i krzyż szwajcarski we Francji to waluta, która oferuje alternatywną grę ryzyka. Dolar nowozelandzki jest znany jako waluta związana z ryzykiem ze względu na połączenie wysokich stóp procentowych i narażenia na globalne wyniki gospodarcze. Frank szwajcarski jest znany jako bezpieczna waluta rajowa, ponieważ w czasach niepewności gospodarczej płynność zazwyczaj oddala się od strefy euro i wkracza do Szwajcarii. Jednak czasami Frank idzie w parze z euro, ponieważ SNB ustanowił dolny kurs wymiany EUR/CHF na poziomie 1,20.